Skip to Main Content »

 My Cart
Nákupní košík

... je zatím pustoprázdný ...

Pokoj č. 10

Veverkova 10, Praha 7, PO - ČT: 12.00 - 18.00.

Spolu s látkami, které dovážíme a prodáváme pod značkou Kdotokdyslyšel najdete ve Veverkově 10 i sdílenou šicí dílnu, Pokoj č. 10. Místo, kde probíhají šicí kurzy a kam si můžete přijít jen tak šít. Dílna je vybavena čtyřmi šicími stroji - zánovní šampioni japonské značky Janome (děkujeme všem příznivcům z Hithitu, že jsme je mohli pořídit). K dispozici máme také jeden starší overlock (za ten též děkujeme štědré dárkyni). V plánu je pořídit ještě jeden nový overlock a dá-li Bůh, tak i coverlock bychom rády brzo pořídily...

 

Jak dílna funguje:

Přijďte a šijte. Máme stroje, máme nůžky a žehličky, ... špendlíky též samozřejmě. Jen nit si raději přineste své barvy. Pracovní místo může být Vaše za 80,- Kč za hodinu. Když si koupíte pernamentku na 6 hodin, přijde vás jedna na 65,- Kč.

Než se vypravíte do dílny, napište na veverkova10@gmail.com alespoň den předem, jestli náhodou nekolidujete s nějakým kurzem nebo pronájmem

Zároveň v dílně pořádáme docela dost šicích i jiných DIY kurzů. Termíny posíláme newsletterem a zveřejňujeme na FB stránce Pokoje. Chcete být v adresáří newsletteru? Napište nám mail (veverkova10@gmail.com) "Chci do newsletteru" a budete tam.


FAQ:

  • Potřebuji ke svému šití podporu, dostanu ji? Dostanete, musíte si ale ještě trochu připlatit. Cena samotné supervize (= šití s občasnou podporou švadleny) je 70,- Kč na hodinu. Tzn., když si přijdete šít, přijde vás hodina v dílně s podporou švadleny na 150,- Kč (pronájem stroje + cena supervize).
  • Děláte individuální lekce šití? Děláme. Lekce jen pro vás k tématu a projektu, který potřebujete je 350,-/hodina. Svoj poptávku opět směřujte na veverkova10@gmail.com.
  • Chci prostor jen pro sebe a pro svoji akci, kolik za to? Pokoj může být celý váš za 300,- na hodinu. Pokud chcete pouze místo a nebudete používat stroje, snížíme vám cenu na 200,-/hodina.
  • Chci kurz darovat, jak na to? Umíme, jasně. Napište mail a dohodneme to.