Kdo To Kdy Slyšel - Látky s příběhem

Skip to Main Content »

 My Cart
Nákupní košík

... je zatím pustoprázdný ...

Chci do týmu

Rosteme a zveme vás k nám. Hledáme:

1) Duši prodeje

2) Lektor(k)y šicích a jiných DIY kurzů


DUŠE PRODEJE:

Před čtyřmi roky vznikla značka Kdotokdyslyšel jako osobní odpověď na hledání kreativity a zodpovědného přístupu k materiálu. Dnes dovážíme a prodáváme výjimečné designové látky, z nichž je polovina v certifikované bio kvalitě. Máme fungující malý e-shop stejně jako prodejní showroom na pražské Letné. Naše provozovna zároveň hostí šicí kurzy pod hlavičkou Pokoje č. 10.

Potřebujeme dobrou duši, která bude s radostí pečovat o naše látky i lidi, kteří je chtějí. Někoho, kdo bude látky s láskou stříhat a balit je do úhledných balíčků. Někoho, pro koho bude radost obsluhovat lidi v našem showroomu a starat se, aby všechno stran objednávek pěkně běželo. Kromě přípravy objednávek bude mít na starosti i komunikaci se zákazníky na třech hlavních komunikačních kanálech (mail, Facebook, telefon).

V tuto chvíli chceme člověka na 15 hodin týdně. Ideálně by však měl být v našem prostoru na Letné všechny všední dny mimo pátku. V úterý Tě potřebujeme od dvanácti do půl sedmé. Pondělky, středy a čtvrtky stačí od půl páté do půl sedmé. Pracovní doba je daná především provozem šicích kurzů, kdy dobrá duše pomáhá jejich účastníkům s výběrem a střižením látky na jejich šicí projekty, tudíž příliš pohyblivá není a je nutno v prostoru fyzicky býti.

Sníme si o někom, kdo má vztah k hezkým látkám a kvalitnímu materiálu obecně. Kdo chápe udržitelnost a sustainabilitu ne jako módní trend, ale jako něco, co má hodnotu samo o sobě. Bylo by báječné najít někoho, kdo rozumí základním souvislostem okolo látek a šití, je schopný poradit s výběrem vhodné látky a nevyděsí se, když se zákaznice zeptá, kolik látky potřebuje na sukni. Zároveň víme, že tyhle informace umíme šikovnému člověku předat poměrně snadno a zručnost při stříhání látek si osvojíš do měsíce. Pokud si nikdy sám/sama nešil/a, je to jistě nevýhodou, ale třeba to dokážeš vyvážit svými jinými přednostmi. Třeba tím, že se nelekneš toho, že se budeš pohybovat v administrátorském rozhraní našeho e-shopu, budeš muset psát lidem maily a občas jim i zavolat.

Přijde ti to jako práce přesně pro Tebe? Bezva! Prosím naklikej nám něco o sobě do google formuláře. Čekají na tebe i malé úkoly, tak se těšíme jak se jich zhoštíš.

 


LEKTOR(KA):

Šicí kurzy v Pokoji č. 10 jsme začaly dělat před dvěma lety díky úspěšné kampani na Hithitu. To, co bylo původně jen doplněk našeho látkového obchodu Kdotokdyslyšel, se ukázalo jako silný a úspěšný koncept, díky kterému jsme se nedávno přestěhovali do větších prostor. Naše tři lektorky už nestíhají vykrýt zájem o kurzy a my lektorský tým rozšiřujeme. Primárně hledáme zkušenější šijící, které umí předávat své umění dál.

 Chceme lektory/ky následujících okruhů a témat:

  • kurz šití pro děti
  • home-decor kurz
  • kabelky, rámečkové taštičky aspol.
  • oděvní tvorba, barefoot boty, prádlo/plavky
  • přešívání/recyklace, háčkování, pletení
  • výroba hraček a didaktických pomůcek

Máš svůj nápad na kurz, který by se do Pokoje hodil? Sem s ním, jsme hlavy otevřené.

Z hlediska formy úvazku je vše na tom, jak se dohodneme. Nebráníme se intenzivní spolupráci, ani nám nevadí, když budeš mít jeden kurz za měsíc. Daleko důležitější pro nás je, jestli něco umíš, jestli to umíš předávat dál a jestli si sedneme lidsky.

CO POTŘEBUJEME:

Šití a tvorba je pro tebe srdeční záležitost. Pro nás je šití meditace i zdroj velké radosti. Hýčkáme si propojení s vlastní kreativitou a v tomhle s Tebou potřebujeme být na stejné vlně. Účastnicím a účastníkům našich kurzů předáváme nejen šicí hard-skills. Je pro nás rovněž hodně důležité, aby atmosféra na kurzu byla uvolněná a prostá stresu. Potřebujeme, abys byl/a pohodový člověk a takovou atmosféru uměl vytvářet.

CO OČEKÁVÁME:

Jsi někdo, kdo si je jistý tím, co umí. Formální vzdělání je určitě fajn a velké plus, ale víme, že k vlastnímu a originálnímu know-how můžeš dojít i jinak. Pokud už dva roky neděláš po večerech nic jiného než rámečkové kabelky, věříme, že jsi opravdu člověk, který o nich ví hodně.

Pro vedení kurzu (standardně 4-8 lidí) potřebuješ mít nejen rozvinutou schopnost komunikace, ale i soubor dovedností, kterými skvělí lektoři a lektorky oplývají. Především asi musíš být člověk, který spojuje a ne rozděluje a mít své extrovertní já. Potřebujeme z tebe cítit nadšení pro věc i bytostnou touhu předávat své vědění dál.

LAST, NOT LEAST:

Jsme i trochu (dost) vybíraví, co se takového toho tvořeníčka týče. Víme, že vkus je ryze subjektivní záležitost a vůbec ten náš nikomu nevnucujeme. Pro hladké fungování ale potřebujeme, abychom se na základních premisách toho, co je krásné, shodli. Jestli pátráš, co chápeme jako krásné, můžeš se na nás zkusit nacítit skrz portfolio látek Kdotokdyslyšel.

Ještě jsme tě neodradili a chceš se s námi potkat a vymyslet společný koncept kurzu? Skvěle! Napiš prosím na jana@kdotokdyslysel.cz. Chceme vědět základní osobní background (čím se živíš případně co studuješ), zkušenosti z oboru (jak dlouho šiješ nebo jinak tvoříš). Samozřejmě nás zajímá, jaký kurz by mohl být ten tvůj. Pochlub se se vším, co je relevantní a pošli i nějakou fotku svého tvoření, máš-li. CV si kvůli nám zpracovávat nemusíš, ale pokud ho zpracované máš, klidně ho do přílohy přidej. A klidně nám můžeš rovnou tykat :)