Kdo To Kdy Slyšel - Látky s příběhem

Skip to Main Content »

 My Cart
Nákupní košík

... je zatím pustoprázdný ...

Pokoj č. 10

je místo, kde chcete šít...


Najdete nás na adrese Havanská 10, Praha 7. Jsou zde všechny naše látky, které prodáváme a také sdílená šicí dílna, kam můžete přijít si šít. Všední dny večer a o víkendech děláme šicí kurzy.


KDY do dílny přijít (otevírací doba platí od 1. října 2018)

► PO - ČT: 9.00 - 17.00 + PÁTEK: 9.00 - 16.00

►► prosím hlašte nám, že dorazíte do dílny alespoň jeden den předem na mail: pokoj10@kdotokdyslysel.cz

 

CO máte u nás k dispozici:

► šicí stroje (Janome 393, Janome 902, Brother HF - 37, Pfaff Select 3.2, Lucznik Amelia)

► overlocky (Juki 654-DE, Janome 990D, Brother 2104D)

žehličku klasickou i napařovací, nůžky, špendlíky, nitě v základních barvách a všechno základní vybavení (křídy, pravítka, příložníky, řezací podložky a řezák, ...)

pozn. k pronájmu overlocku je třeba mít za sebou absolvovaný náš kurz na základy overlocku nebo podstoupit úvodní školení v délce cca 15-30 minut, abychom si byli navzájem jisti, že ho umíte obsluhovat. 


KOLIK za to:

► základní pronájem: 150,- /hodina

► permanentka 5 hodin: 650,- (130,-/hodina)

► permanentka 10 hodin: 1100,- (110,-/hodina)


K nákupu látek v hodnotě minimálně 1000 Kč máte hodinu v dílně zadarmo. Můžete ji využít hned nebo během následujících dvou měsíců.


 

FAQ:

► Mám k dispozici někoho, kdo mi poradí? Jsme zde pro vás a budete-li s něčím v úzkých, poradíme, jak jen budeme umět. Zároveň je možné, že přijdete s něčím, s čím si nebudeme vědět rady ani my. Víte-li, že budete potřebovat s něčím konkrétním poradit, komunikujte to raději dopředu (viz mail pokoj10@kdotokdyslysel.cz

► Děláte individuální lekce šití? Děláme. Lekce jen pro vás k tématu a projektu, který potřebujete je za 500,-/hodina. Svoji poptávku opět směřujte na pokoj10@kdotokdyslysel.cz.

► Chci prostor jen pro sebe a pro svoji akci, jde to? Pokoj může být celý váš za 300-600 Kč na hodinu. Záleží, jestli budete používat stroje nebo ne, na typu a rozsahu kurzu aj. Domluvit se lze na jana@kdotokdyslysel.cz

► Chci vás darovat, jak na to? Umíme poukazy, jasně, na látky i na kurzy, i na dílnu. Napište mail a dohodneme to.