Kdo To Kdy Slyšel - Látky s příběhem

Skip to Main Content »

 My Cart
Nákupní košík

... je zatím pustoprázdný ...

Pokoj č. 10

je místo, kde chcete šít...


KDE: Havanská 10, Praha 7. (Nehledejte nás na zvoncích, máme normálně výlohu a vchod z ulice a brzy jistě bude i ten vývěsní štít.)


CO: Otevřená šicí dílna - stroje a všechno okolo šití, co můžete užívat dle své libosti. Zároveň jsme show-room látek, které dovážíme a místo, kde vám pomůžeme vybrat šicí stroj. Všední dny večer a o víkendech děláme šicí kurzy.


KDY můžete přijít:

► PO - ČT: 9.00 - 17.00 + PÁTEK: 9.00 - 16.00

►► prosím hlašte nám, že dorazíte do dílny alespoň jeden den předem na mail: pokoj10@kdotokdyslysel.cz

 

CO přesně u nás máte k dispozici:

► šicí stroje (Janome 393, Janome 902, Brother HF - 37, Pfaff Select 3.2, Lucznik Amelia)

► overlocky (Juki 654-DE, Janome 990D, Brother 2104D)

žehličku klasickou i napařovací, nůžky, špendlíky, nitě v základních barvách a všechno základní vybavení (křídy, pravítka, příložníky, řezací podložky a řezák, ...)

pozn. k pronájmu overlocku je třeba mít za sebou absolvovaný náš kurz na základy overlocku nebo podstoupit úvodní školení v délce cca 15-30 minut, abychom si byli navzájem jisti, že ho umíte obsluhovat. 


KOLIK za to:

► základní pronájem: 150,- /hodina

► permanentka 5 hodin: 650,- (130,-/hodina)

► permanentka 10 hodin: 1100,- (110,-/hodina)


K nákupu látek v hodnotě minimálně 1000 Kč máte hodinu v dílně zadarmo. Můžete ji využít hned nebo během následujících dvou měsíců.


 

FAQ:

► Mám k dispozici někoho, kdo mi poradí? Jsme zde pro vás a budete-li s něčím v úzkých, poradíme, jak jen budeme umět. Zároveň je možné, že přijdete s něčím, s čím si nebudeme vědět rady ani my. Víte-li, že budete potřebovat s něčím konkrétním poradit, komunikujte to raději dopředu (viz mail pokoj10@kdotokdyslysel.cz

► Děláte individuální lekce šití? Děláme. Lekce jen pro vás k tématu a projektu, který potřebujete je za 700,-/hodina. Svoji poptávku opět směřujte na pokoj10@kdotokdyslysel.cz.

► Chci prostor jen pro sebe a pro svoji akci, jde to? Pokoj může být celý váš za 300-600,- Kč na hodinu. Záleží, jestli budete používat stroje nebo ne, na typu a rozsahu kurzu aj. Domluvit se lze na jana@kdotokdyslysel.cz

► Chci vás darovat, jak na to? Umíme poukazy, jasně, na látky i na kurzy, i na dílnu. Napište mail a dohodneme to.