Kdo To Kdy Slyšel - Látky s příběhem

Skip to Main Content »

 My Cart
Nákupní košík

... je zatím pustoprázdný ...

Pokoj č. 10

Havanská 10, Praha 7, otevírací doba: úterý & čtvrtek 12-17:00 (hlašte se předem na pokoj10@kdotokdyslysel.cz)

Spolu s látkami, které dovážíme a prodáváme pod značkou Kdotokdyslyšel, najdete v Havanské 10 i sdílenou šicí dílnu, Pokoj č. 10. Místo, kde probíhají šicí kurzy a kam si můžete přijít jen tak šít. Dílna je vybavena šesti šicími stroji - zánovní šampioni japonské značky Janome (děkujeme všem příznivcům z Hithitu, že jsme je mohli pořídit) a pár dalších z našich soukromých sbírek. Nedávno jsme zvládli pořídit nové overlocky a dá-li Bůh, tak i coverlock bychom rády brzo pořídily...

 

Jak Pokoj č. 10 funguje:

V Pokoji č. 10 pořádáme vcelku dost šicích i jiných DIY kurzů. Nové termíny posíláme newsletterem a zveřejňujeme na FB stránce Pokoje. Chcete být v adresáří newsletteru? Napište nám mail (pokoj10@kdotokdyslysel.cz) "Chci do newsletteru" a budete tam. Nebojte, píšeme střídmě, cca jednou měsíčně.

Objednejte se, přijďte a šijte. Máme stroje, máme nůžky a žehličky,.. špendlíky též samozřejmě. A hlavně máme Markét a její šicí know-how. Jen nit si raději přineste své barvy, u nás jen ty základní. Pracovní místo může být Vaše za 150,- Kč za hodinu. Když si koupíte pernamentku na 10 hodin, přijde vás jedna na 125,- Kč, a když vezmete hodin rovnou 20, bude jedna za 110,- Kč. Než se vypravíte do dílny, napište na pokoj10@kdotokdyslysel.cz, ať máte jistotu, že se vejdete.

 

FAQ:

  • Děláte individuální lekce šití? Děláme. Lekce jen pro vás k tématu a projektu, který potřebujete je za 500,-/hodina. Svoji poptávku opět směřujte na pokoj10@kdotokdyslysel.cz.
  • Chci prostor jen pro sebe a pro svoji akci, jde to? Pokoj může být celý váš za 300-600 Kč na hodinu. Záleží, jestli budete používat stroje nebo ne, na typu a rozsahu kurzu aj. Domluvit se lze na jana@kdotokdyslysel.cz.
  • Chci kurz darovat, jak na to? Umíme poukazy, jasně, na látky i na kurzy. Napište mail a dohodneme to.